ANTALYA BAROSU ÇOCUK HAKLARI MERKEZİ 12.GELENEKSEL RESİM YARIŞMASI SONUÇLARI VE ÖDÜL TÖRENİ
Tarih: 20.04.2023| Okunma Sayısı: 3805

 

ANTALYA BAROSU ÇOCUK HAKLARI MERKEZİ

12. GELENEKSEL RESİM YARIŞMASI SONUÇLARI 

 

I-                    ÖDÜL VERİLMESİ UYGUN GÖRÜLEN RESİMLER

II-                   

DERECEYE GİREN İLK 3 RESİM

 

RUMUZ

İSİM-SOYİSİM

OKUL

İLÇE

 

1

AKLIMDAKİ SONSUZLUK

İCLAL DİLA AKÇA 

CUMHURİYET ORTAOKULU

KUMLUCA

 

 

2

NERGİZ

LARA GÜNEŞ

KAZIM ŞANÖZ ORTAOKULU

 

MURATPAŞA

3

ROSE

DERYA MELİKE BATU

ŞEHİT METİN DARBAŞ ORTAOKULU

KEPEZ

Yapılan değerlendirme sonunda dereceye giren ilk üç resim yukarıdaki gibi sıralanmıştır.

MANSİYON ALAN İLK 6 RESİM

 

RUMUZ

İSİM-SOYİSİM

OKUL

İLÇE

 

1

ATATÜRK DÜŞÜ 

EKİN FATMA ŞAHİN

NAMIK KEMAL ORTAOKULU 

MURATPAŞA 

 

 

2

ATATÜRK İNKILAPLARI 

RUKİYE ÇELİK

NAMIK KEMAL ORTAOKULU

 

MURATPAŞA

3

ELVİN

ELVİN OTUZALTI 

GAZİ MUSTAFA KEMAL ORTAOKULU

 

KONYAALTI

4

ZEYNO

ZEYNEP ÇAĞLA CANSIZ

PERİHAN ESAT ARAL ORTAOKULU

 

KEPEZ

5

CUMHURİYETİMİZİN YÜZÜ

SARE KÖRBAY

AYŞE AHMET ATMACA ORTAOKULU

 

KEPEZ

6

LUNA

ARYA AYDOĞAN

ÖZEL ANTALYA MAYA ORTAOKULU

MURATPAŞA

 Yapılan değerlendirme sonucunda mansiyona değer görülen ilk 6 resim yukarıdaki gibi sıralanmıştır.

 

 

III-                DERECEYE GİRMEYEN- SERGİLENMESİ UYGUN GÖRÜLEN RESİMLER

 

RUMUZ 

İSİM -SOYİSİM 

OKUL

İLÇE

1

YÜZ YILLIK BUSE

NEHİR GÖNÜL

TEKELİ ORTAOKULU

SERİK

2

ÖZGÜRLÜĞÜM

İREM ERDEMİR

CUMHURİYET ORTAOKULU

KUMLUCA

3

OLİMPOS

ARDA GÜR

ÖZEL ANTALYA MAYA ORTAOKULU

MURATPAŞA

4

ASPENDOS

DENİZ BOZKURT

ÖZEL ANTALYA MAYA ORTAOKULU

MURATPAŞA

5

YOLUMUZU AYDINLATAN ATATÜRK

ELİF NAZ SIMSIĞI

NAMIK KEMAL ORTAOKULU

MURATPAŞA

6

ÖZGÜRLÜK KANADI

YAREN KOLAKOĞLU

CUMHURİYET ORTAOKULU

KUMLUCA

7

PAPATYA

LİDYA ESMAEİLİ

KAZIM ŞANÖZ ORTAOKULU

MURATPAŞA

8

TÜRKİYE’NİN İNŞASI

HATİCE BERİKA ERTAN

CUMHURİYET ORTAOKULU

KUMLUCA

9

KARDELEN

İLAY YILDIRIM

CUMHURİYET ORTAOKULU

FİNİKE

10

MAD

ILGIN ŞEKER

GAZİ MUSTAFA KEMAL ORTAOKULU

KONYAALTI

11

KIRMIZI BEYAZ ÇOCUK

EZGİ ÜNAL

TEKELİ ORTAOKULU

SERİK

12

ANGELİNA

CEYLİN LİNA DOĞAN

VALİ HÜSNÜ TUĞLU ORTAOKULU

MURATPAŞA

13

ZEKA KÜPÜM

RABİA ECEM TANRIVERDİ

CUMHURİYET ORTAOKULU

KUMLUCA

14

ÇINAR

CEREN GÖKAY

NAMIK KEMAL ORTAOKULU

MURATPAŞA

15

DENİZ KIZI

SONGÜL DENİZ

VALİ HÜSNÜ TUĞLU ORTAOKULU

MURATPAŞA

16

DOĞAN GÜNEŞ

DİLAY ÖZTÜRK

CUMHURİYET ORTAOKULU

KUMLUCA

17

FLORA

ELA AYZA AŞKIN

ÖGER ORTAOKULU

MANAVGAT

18

GÖZ

ELİF SU MURAT

NAMIK KEMAL ORTAOKULU

MURATPAŞA

19

KARARLILIK

ELİF AYAZ

CUMHURİYET ORTAOKULU

KUMLUCA

20

BLACKSFORD

ROZERİN GÜL KARAKILIÇ

VALİ HÜSNÜ TUĞLU ORTAOKULU

MURATPAŞA

21

TİTUS

TALHA EYMEN KAYA

ÖGER ORTAOKULU

MANAVGAT

22

ALTIN KAFESTEKİ BÜLBÜL

KARDELEN NUR ANALAY

CUMHURİYET ORTAOKULU

KUMLUCA

23

GÜNEŞİM

REYYAN BAHAR BİÇER

AYŞE MEHMET ALİ ACAR ORTAOKULU

DÖŞEMEALTI

24

KİRAZ

OLCAY DİYAR GÜRBÜZ

KAZIM ŞANÖZ ORTAOKULU

MURATPAŞA

25

MONARŞİNİN ÇÖKÜŞÜ

YAVUZ SELİM ÖZ

CUMHURİYET ORTAOKULU

KUMLUCA

26

GÜNEŞ

ÖZLEM SU SAYAR

KAZIM ŞANÖZ ORTAOKULU

MURATPAŞA

27

MAVİ GÖZLÜ KAHRAMAN

MULHEM MUHAMMED

CUMHURİYET ORTAOKULU

KUMLUCA

28

BAYRAĞIM

MİNE ŞENDİL

CUMHURİYET ORTAOKULU

KUMLUCA

29

CUMHURİYET BALONU

ÖYKÜ BÜYÜKAŞIK

CUMHURİYET ORTAOKULU

KUMLUCA

30

ATAM

ELİF TEKELİ

NAMIK KEMAL ORTAOKULU

MURATPAŞA

31

PUZZLE

MİRA ARICI

ÖZEL ANTALYA DOĞA ORTAOKULU

MURATPAŞA

32

100. YIL

HİRANUR KARANFİL

NAMIK KEMAL ORTAOKULU

MURATPAŞA

33

ZAFERİM

ZEHRA KARADEMİRLİ

CUMHURİYET ORTAOKULU

KUMLUCA

34

ZAFER ANLARI

BERİL ECE ŞENTÜRK

CUMHURİYET ORTAOKULU

KUMLUCA

35

UÇURTMAM

GÜLFEM ÖNCEL

CUMHURİYET ORTAOKULU

KUMLUCA

36

DOREMİ

ALYA USSİPALİ

ÖZEL ANTALYA MAYA ORTAOKULU

MURATPAŞA

37

İYİ KALP

ESRA YILMAZ

CUMHURİYET ORTAOKULU

KUMLUCA

38

BARIŞ KUŞLARI

İDİL ÖZTÜRK

ÖZEL ANTALYA DOĞA ORTAOKULU

MURATPAŞA

39

MELODİ

İLKEM ÇAKMAK

PERİHA ESAT ARAL ORTAOKULU

KEPEZ

40

KARANFİL

ÖZGE SU SAYAR

KAZIM ŞANÖZ ORTAOKULU

MURATPAŞA

41

YENİ DEVİR

ÖZCAN ÇAKICI

CUMHURİYET ORTAOKULU

KUMLUCA

42

GONCA GÜL

ŞAHALİ EREN SAVRAN 

ÖZEL ANTALYA DOĞA ORTAOKULU

MURATPAŞA

43

GECE YARISI

ESİLA HİTAY

GÜLVEREN İMAM HATİP ORTAOKULU

KEPEZ

44

BUTTERFLY

ANASTASIA GELEVERYEVA

ŞEHİT ABDÜLKADİR GÜLER ORTAOKULU

KONYAALTI

45

EFELERİN EFESİ

EFE KAĞAN AYDIN

ŞEHİT ABDÜLKADİR GÜLER ORTAOKULU

KONYAALTI

46

MOMO

NERGİZ ÖRGEL

BELEK LİMAK ORTAOKULU

SERİK

 

IV-               16 ADET RESİM ŞARTNAMEYE UYGUN BULUNMADIĞINDAN (RUMUZSUZ/ KATILIM FORMLARI AÇIK OLARAK GÖNDERİLDİĞİNDEN) DEĞERLENDİRMEYE ALINMAMIŞTIR.

DEĞERLENDİRMEYE ALINMAYAN RESİMLER

 

RUMUZ

İSİM-SOY İSİM

OKUL

İLÇE

1

56777

KEVSER KALGIDIN

ÖZEL HAMDULLAH EMİN PAŞA KOLEJİ ORTAOKULU

ALANYA

2

14876

AZRA OFLAZ

ÖZEL HAMDULLAH EMİN PAŞA KOLEJİ ORTAOKULU

ALANYA

3

77MKLC84

MUSTAFA GABRIEL ERBAY

ÖZEL HAMDULLAH EMİN PAŞA KOLEJİ ORTAOKULU

ALANYA

4

MKLC8

AYLİN YÜRÜYEN

ÖZEL HAMDULLAH EMİN PAŞA KOLEJİ ORTAOKULU

ALANYA

5

777520

AYŞE OKUR

ÖZEL HAMDULLAH EMİN PAŞA KOLEJİ ORTAOKULU

ALANYA

6

-           

ECRİN GÜL

ABDURRAHMAN ALAADDİNOĞLU ORTAOKULU

ALANYA

7

-           

DERİN SU GERDEN

ABDURRAHMAN ALAADDİNOĞLU ORTAOKULU

ALANYA

8

-           

NİL SU GÜRBÜZ

ABDURRAHMAN ALAADDİNOĞLU ORTAOKULU

ALANYA

9

DÜŞLER YOLU

ZEYNEP ÖZTİNAR

HAYRİYE KAYA ORTAOKULU

KEPEZ

10

GÜNEŞLİ GÜNLER

GAMZE DAĞDELEN

HAYRİYE KAYA ORTAOKULU

KEPEZ

11

BEDBİN

POLAT CANPOLAT

HAYRİYE KAYA ORTAOKULU

KEPEZ

12

GÖKYÜZÜ

CEYLİN ASLANBOĞA

HAYRİYE KAYA ORTAOKULU

KEPEZ

13

AY IŞIĞI

ESRA ZEYNEP KAYACAN

HAYRİYE KAYA ORTAOKULU

KEPEZ

14

GÜLÜMSEME

VAHİDE NUR AK

HAYRİYE KAYA ORTAOKULU

KEPEZ

15

-           

RANA ALKAN

ÖZEL ANTALYA LARA BAHÇEŞEHİR ORTAOKULU

MURATPAŞA

16

GÜLÇİÇEK

ELANUR COŞKUN

ÇALKAYA 75. YIL CUMHURİYET ORTAOKULU

AKSU

JÜRİ ÜYELERİ

1-      NURCAN ÖZKAN              RESİM ÖĞRETMENİ

2-      ZERRİN KIRBAY                                 RESİM ÖĞRETMENİ

3-      ALİ YANIK                            RESİM ÖĞRETMENİ

4-      SONER KOLBÜKEN          RESİM ÖĞRETMENİ

5-      Av. YADİGAR GEDİK TOY            

6-      Av. SERAP ERTUĞRUL

7-      Av. MEHMET TEKİN

 

NOT:

SERGİ AÇILIŞI VE ÖDÜL TÖRENİ 24.04.2023 GÜNÜ SAAT 16.30’da  MİMARLAR ODASI ANTALYA ŞUBE BİNASI ZEMİN KAT TARIK AKILTOPU SERGİ SALONUNDA    YAPILACAKTIR

ETKİNLİK TAKVİMİ

Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<Haziran 2024><<
Haziran 2024
 PSÇPCCP
22272829303112
233456789
2410111213141516
2517181920212223
2624252627282930
271234567

17.06.2024
AV. HÜSEYİN GEÇİLMEZ
BARO BAŞKANI

BARO LEVHASI


© Web sitesi hizmeti Türkiye Barolar Birliği tarafından verilmektedir.