ANTALYA BAROSU ÇOCUK HAKLARI MERKEZİ 11.GELENEKSEL RESİM YARIŞMASI SONUÇLARI
Tarih: 21.04.2022| Okunma Sayısı: 654

ANTALYA BAROSU

ÇOCUK HAKLARI MERKEZİ

11. GELENEKSEL RESİM YARIŞMASI SONUÇLARI

 

I- ÖDÜL VERİLMESİ UYGUN GÖRÜLEN RESİMLER

 

 

DERECEYE GİREN İLK ÜÇ RESİM

 

 

 

 

 

 

RUMUZ

İSİM - SOY İSİM

OKUL ADI

ÖĞRETMEN ADI/SOY ADI

İLÇE

 

1.PAPATYA

ELANUR COŞKUN

ÇALKAYA 75. YIL CUMHURİYET ORTAOKULU

ASLI ÇEVİK

 

AKSU

 

2.MİHRİ HANIM

EYLÜL KOÇ

AYTEN ÇAĞIRAN ORTAOKULU

AYŞE YILMAZ

KONYAALTI

 

 

3.SİYAH TAVŞAN

HATİCE NUR PEKTUZLU

GÜLGÜN NİHAT ÖMÜR ORTAOKULU

İRFAN MIZRAKLI

KEPEZ

 

 

Yapılan puan değerlendirmesi sonucunda dereye giren ilk 3 resim yukarıdaki gibi sıralanmıştır.

 

 

 

 

 

MANSİYON ALAN İLK 3 RESİM

 

 

 

 

 

1

TUTSAK

ZEYNEP GENÇASLAN

CUMHURİYET ORTAOKULU

KÜPRA ÖZÇELİK

 

KUMLUCA

2

FIRSAT VER

CEYLİN KATRAĞ

AYŞE –AHMET ATMACA ORTAOKULU

DENİZ GÖKÇEN

 

KEPEZ

3

ÇOCUKLARIN YOLU

TEONA ALIYEVA

ÖZEL ANTALYA HAS ORTAOKULU

BİLAL GÖNÜLAL

KONYAALTI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yapılan değerlendirme sonucunda mansiyona değer görülen ilk 3 resim yukarıdaki gibi sıralanmıştır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DESTEKLENMESİ GEREKEN ÇOCUKLAR” kategorisinde JÜRİ ÖZEL ÖDÜLÜ verilen 1 Resim

 

 

 

 

1

MELEK KANATLAR

DOLUNAY TORAMAN

ANTALYA DOĞA KOLEJİ (GÜRSU KAMPÜSÜ)

PINAR DEVECİ BEKTAŞ

 

 

 

II- DERECEYE GİRMEYEN SERGİLENMESİ UYGUN GÖRÜLEN RESİMLER

 

AD- SOYAD

RUMUZ

OKUL

ÖĞRETMEN

 

1

YELDA KARAKAŞ

KARDELEN

KUMLUCA CUMHURİYET ORTAOKULU

KÜPRA ÖZÇELİK

 

2

SEVGİ UÇAK

UÇAK

KUMLUCA CUMHURİYET ORTAOKULU

KÜPRA ÖZÇELİK

 

3

ELİF OFLAZ

TEBESSÜM

KUMLUCA CUMHURİYET ORTAOKULU

KÜPRA ÖZÇELİK

 

4

MEDİNE DOĞA ÖZALAN

DÜŞLERİM

KUMLUCA CUMHURİYET ORTAOKULU

KÜPRA ÖZÇELİK

 

5

ELİF AYAZ

GERÇEKLER

KUMLUCA CUMHURİYET ORTAOKULU

KÜPRA ÖZÇELİK

 

6

HAYRUNNİSA EZEN

KUKLA

KUMLUCA CUMHURİYET ORTAOKULU

KÜPRA ÖZÇELİK

 

7

NAZLI FİDAN YILMAZ

FİDAN

KUMLUCA CUMHURİYET ORTAOKULU

KÜPRA ÖZÇELİK

 

8

HATİCE GÜMÜŞTEKİN

LİLA

ALİ RIZA ALTINTAŞ ORTAOKULU

IŞILAY GÜLTEKİN ALTINTAŞ

 

9

SUDE NAZ SIREL

TWİTY

ALİRIZA ALTINTAŞ ORTAOKULU

IŞILAY GÜLTEKİN ALTINTAŞ

 

10

ELİF DENİZ

SAHSA

ALİ RIZA ALTINTAŞ ORTAOKULU

IŞILAY GÜLTEKİN ALTINTAŞ

 

11

MERVE MEDİNE DEDE

PARA BASAN

MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULU

SONGÜL EVMEZ

 

12

BERİL ECE ŞENTÜRK

HAKLARIM

KUMLUCA CUMHURİYET ORTAOKULU

KÜPRA ÖZÇELİK

 

13

BEYZA AKDENİZ

AKDENİZ

KUMLUCA CUMHURİYET ORTAOKULU

KÜPRA ÖZÇELİK

 

14

DİLAY ÖZTÜRK

KÖPRÜ

KUMLUCA CUMHURİYET ORTAOKULU

KÜPRA ÖZÇELİK

 

15

ZEYNEP NİSA SAMETOĞLU

KAPLAN

KUMLUCA CUMHURİYET ORTAOKULU

KÜPRA ÖZÇELİK

 

16

EMİLİ ASFAR

LAMBADAKİ DÜŞLER

AYŞE-AHMET ATMACA ORTAOKULU

DENİZ GÖKÇEN

 

17

HAVVA SUDE AYDIN

HAKKIM VAR

AYŞE-AHMET ATMACA ORTAOKULU

DENİZ GÖKÇEN

 

18

ROSDA NEHİR KASIMBAŞOĞLU

SİYAH KELEBEK

GÜLGÜN NİHAT ÖMÜR ORTAOKULU

İRFAN MIZRAKLI

 

19

ASU ECE KÜSTÜ

SARI KELEBEK

AYŞE-AHMET ATMACA ORTAOKULU

İRFAN MIZRAKLI

 

20

NİSA ALP

HAYALLER

KUMLUCA CUMHURİYET ORTAOKULU

KÜPRA ÖZÇELİK

 

21

AZRA SARIKÖSE

GÜNEŞ

ALİ RIZA ALTINTAŞ ORTAOKULU

IŞILAY GÜLTEKİN ALTINTAŞ

 

22

KAAN KESKİN

ALTIN

ALİ RIZA ALTINTAŞ ORTAOKULU

IŞILAY GÜLTEKİN ALTINTAŞ

 

23

MUHAMMED ALİ KOCAOĞLU

BUGS BUNNY

KUMLUCA CUMHURİYET ORTAOKULU

KÜPRA ÖZÇELİK

 

24

ŞULE KOÇ

CORNOY

ALİ RIZA ALTINTAŞ ORTAOKULU

IŞILAY GÜLTEKİN ALTINTAŞ

 

25

KARDELEN NUR ANALAY

UÇURTMA

KUMLUCA CUMHURİYET ORTAOKULU

KÜPRA ÖZÇELİK

 

26

DAMLA DURAN

HAYATLARIMIZ

KUMLUCA CUMHURİYET ORTAOKULU

KÜPRA ÖZÇELİK

 

27

EBRAR KÜÇÜK ÇİFTÇİ

GÜMÜŞ

KUMLUCA CUMHURİYET ORTAOKULU

KÜPRA ÖZÇELİK

 

28

HATİCE AZRA GÜRSOY

BALERİN

KUMLUCA CUMHURİYET ORTAOKULU

KÜPRA ÖZÇELİK

 

29

TUĞÇE GİRENİZLİ

ÇİÇEK

ÇALKAYA 75. YIL CUMHURİYET ORTAOKULU

ASLI ÇEVİK

 

30

NİL TOMAÇOĞLU

DÜRÜSTLÜK

ÇALKAYA 75. YIL CUMHURİYET

ASLI ÇEVİK

 

31

CEYLİN LİNA DOĞAN

AKANE

VALİ HÜSNÜ TUĞLU ORTAOKULU

MEHMET YOSUN

 

32

KİM JESSİKA KONURBAEVA

KAZAK 07

KEPEZ ORTAOKULU

ŞAFAK SAV

 

33

LİNA DEREN İŞLER

RESSAM KURBAĞA

BAHÇEŞEHİR KOLEJİ LARA KAMPÜSÜ

ELİVİN AYTAÇ

 

34

TUANA ÖNAL

TUALİSA

BAHÇEŞEHİR KOLEJİ LARA KAMPÜSÜ

ZEYNO ULUTEPE

 

35

ESRA YILMAZ

YILMAZ

KUMLUCA CUMHURİYET ORTAOKULU

KÜPRA ÖZÇELİK

 

36

AYŞE AKAN

AKAN

KUMLUCA CUMHURİYET ORTAOKULU

KÜBRA ÖZÇELİK

 

37

EMİNE CAM

CAM

KUMLUCA CUMHURİYET ORTAOKULU

KÜPRA ÖZÇELİK

 

38

 

SENA ŞAHİN

ART

FATMA PARILTI ORTAOKULU

GÜLŞAH KAZANCI

 

39

 

ELİF EĞDİR

EĞDİR GÖLÜ

MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULU

SONGÜL EVMEZ

 

 

 

 

 

 

 

III- 14 ADET ADET RESİM ŞARTANMEYE UYGUN BULUNMADIĞINDAN DEĞERLENDİRMEYE ALINMAMIŞTIR

 

IV- ŞARTNAMEYE UYGUN OLMADIĞI İÇİN DEĞERLENDİRMEYE ALINMAYAN

ANCAK SERGİLENMEYE DEĞER BULUNAN RESİMLER

 

FATMA ATEŞ

BAHÇEŞEHİR KOLEJİ SERİK ASPENDOS KAMPÜSÜ

GÜLÇİN GEBECELİOĞLU

 

 

CEREN ÜNDER

BAHÇEŞEHİR KOLEJİ SERİK ASPENDOS KAMPÜSÜ

GÜLÇİN GEBECELİOĞLU

 

 

SENA ÖZ

TED ANTALYA KOLEJ BAHÇEŞEHİR KOLEJİ SERİK ASPENDOS KAMPÜSÜ

GÜLÇİN GEBECELİOĞLU

 

 

AHMET KERİM PARLAR

YUKARI KOCAYATAK ORTAOKULU

EŞREF BAŞKIRAN

 

 

SERRA NUR ÖZER

TOROS ORTAOKULU

UĞURCAN UÇAR

 

 

ZEHRA ÇINAR

TOROS ORTAOKULU

UĞURCAN UÇAR

 

 

FATMA NUR ASAR

TOROS ORTAOKULU

UĞURCAN UÇAR

 

 

BEYZA GÜLLÜ

TOROS ORTAOKULU

UĞURCAN UÇAR

 

 

JÜRİ ÜYELERİ

  • 1-NURCANÖZKAN – Resim Öğretmeni

     

  • 2-ZERRİN KIRBAY – Resm Öğretmeni

     

  • 3-ALİ YANIK – Resim Öğretmeni

     

  • 4-SONER KOLBÜKEN – Resim Öğretmeni

     

  • 5-Av. YADİGAR GEDİK TOY

     

  • 6-Av. SERAP ERTUĞRUL

     

  • 7-Av.CENNET CEREN AKKELLE

 

 

NOT: SERGİ AÇILIŞI VE ÖDÜL TÖRENİ 22.04.2022  GÜNÜ SAAT 17.00’DE

         KONYAALTI BELEDİYESİ FUAYE ALANINDA YAPILACAKTIR

ETKİNLİK TAKVİMİ

Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<Ekim 2022><<
Ekim 2022
 PSÇPCCP
40262728293012
413456789
4210111213141516
4317181920212223
4424252627282930
4531123456

06.10.2022
AV. HÜSEYİN GEÇİLMEZ
BARO BAŞKANI

BARO LEVHASI


© Web sitesi hizmeti Türkiye Barolar Birliği tarafından verilmektedir.