ANTALYA BAROSU
ÇOCUK HAKLARI MERKEZİ
10. GELENEKSEL RESİM YARIŞMASI SONUÇLARI
I- ÖDÜL VERİLMESİ UYGUN GÖRÜLEN RESİMLER
|
DERECEYE GİREN İLK ÜÇ RESİM
|
|
|
|
|
|
RUMUZ
|
İSİM - SOY İSİM
|
OKUL ADI
|
ÖĞRETMEN ADI/SOY ADI
|
İLÇE
|
1
|
PEMBE SARI
|
YAĞMUR ATASOY
|
GÜLGÜN NİHAT ÖMÜR ORTAOKULU
|
İRFAN MIZRAKLI
|
KEPEZ
|
2
|
İSTİKLAL YOLU
|
LİZA POPOVA
|
AKSU ORTAOKULU
|
ÖZGE ACAR
|
AKSU
|
3
|
PEMBE MANOLYA
|
ADA TAŞKIN
|
ATATÜRK ORTAOKULU
|
LEYLA CİHAN
|
MURATPAŞA
|
|
Yapılan puan değerlendirmesi sonucunda dereye giren ilk 3 resim yukarıdaki gibi sıralanmıştır.
|
|
|
|
|
MANSİYON ALAN İLK 5 RESİM
|
|
|
|
|
1
|
RUKİYE
|
RUKİYE KAYA
|
KEPEZ İMAM HATİP ORTAOKULU
|
ALEV YALÇIN SAPER
|
KEPEZ
|
2
|
SARI LALE
|
İLAYDA ARI
|
ATATÜRK ORTAOKULU
|
LEYLA CİHAN
|
MURATPAŞA
|
3
|
LİLA SÜMBÜL
|
ADA BARDAK
|
ATATÜRK ORTAOKULU
|
LEYLA CİHAN
|
MURATPAŞA
|
4
|
MAVİ AÇELYA
|
DUYGU NİSA GÖK
|
ATATÜRK ORTAOKULU
|
LEYLA CİHAN
|
MURATPAŞA
|
5
|
KURTULUŞ
|
AYŞENUR KARABAĞLI
|
ÇALKAYA 75. YIL ORTAOKULU
|
ASLI ÇEVİK
|
AKSU
|
|
Yapılan değerlendirme sonucunda mansiyona değer görülen ilk 5 resim yukarıdaki gibi sıralanmıştır.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
DESTEKLENMESİ GEREKEN ÇOCUKLAR” kategorisinde JÜRİ ÖZEL ÖDÜLÜ verilen 5 Resim
|
|
|
|
1
|
KOCATEPE
|
ALİ BAKIRCI
|
|
MUSTAFA BEYPINAR
|
|
2
|
BAYRAK
|
OKAN ADEM
|
|
MUSTAFA BEYPINAR
|
|
KIRMIZI
|
BERKAY KESKİN
|
|
MUSTAFA BEYPINAR
|
|
İSTİKLAL
|
MUSTAFA GÖKTEPE
|
|
MUSTAFA BEYPINAR
|
|
YILDIZ
|
MURAT ELİBOL
|
|
MUSTAFA BEYPINAR
|
|
|
Yapılan değerlendirme sonunda jüri özel ödülü verilmesine değer görülen resimler yukarıdaki gibi sıralanmıştır.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
II- DERECEYE GİRMEYEN SERGİLENMESİ UYGUN GÖRÜLEN RESİMLER
Adı Soyadı Rumuzu Okulu Öğretmeni Sınıfı
AD- SOYAD
|
RUMUZ
|
OKUL
|
ÖĞRETMEN
|
SINIFI
|
GAMZE MİMTEMUR
|
Mavi 100
|
GÜLGÜN NİHAT ÖMÜR O.O
|
İRFAN MIZRAKLI
|
|
HİLAL ALTINOK
|
Özgürlük
|
ÇALKAYA 75.YIL O.O
|
ASLI ÇEVİK
|
|
ÖMER FARUK DURAN
|
Ömer
|
KEPEZ İMAM HATİP O.O.
|
ALEV YALÇIN SAPER
|
|
AHMET EMRE DİRİL
|
Kırmızı Gül
|
ATATÜRK ORTAOKULU
|
LEYLA CİHAN
|
|
ELİYAS YASİN ELKHATTABİ
|
Yasin
|
ÖZEL KONYAALTI OKYANUS KOLEEJİ
|
NAZAN GERİDE
|
|
MELİKE ÇAVDAR
|
Turuncu Karanfil
|
ATATÜRK ORTAOKULU
|
LEYLA CİHAN
|
|
DUYGU CEYLİN DENİZHAN
|
Mavi Çiçek75
|
GÜLGÜN NİHAT ÖMÜR O.O
|
İRFAN MIZRAKLI
|
|
RAMAZAN CAN ELÇİ
|
Fıstık Yeşili Ressam
|
GÜLGÜN NİHAT ÖMÜR O.O
|
İRFAN MIZRAKLI
|
|
GÜLBAHAR ÇALIŞKAN
|
Kırmızı Bisiklet
|
GÜLGÜN NİHAT ÖMÜR O.O
|
İRFAN MIZRAKLI
|
|
DURU NAMOL
|
Namol
|
ÖZEL KONYAALTI OKYANUS KOLEEJİ
|
NAZAN GERİDE
|
|
A.ELA AYDOĞMUŞ
|
Gri Orkide
|
ATATÜRK ORTAOKULU
|
LEYLA CİHAN
|
|
GÖKTUĞ ŞAHİN
|
Lacivert 9
|
GÜLGÜN NİHAT ÖMÜR O.O
|
İRFAN MIZRAKLI
|
|
BÜŞRA ANILAN
|
Atanın İzinde
|
ALTINYAKA KOLEJİ O.O.
|
SEVCAN BARAN
|
|
BUSE ADLI
|
Turkuaz Tutkusu
|
GÜLGÜN NİHAT ÖMÜR O.O
|
İRFAN MIZRAKLI
|
|
HEDİYE SU DEMİR
|
Turkuaz Ressam 8
|
GÜLGÜN NİHAT ÖMÜR O.O
|
İRFAN MIZRAKLI
|
|
ELİF EYLÜL
|
Sevinç Çığlıkları
|
ALTINYAKA KOLEJİ O.O.
|
SEVCAN BARAN
|
|
ELİF KARACA
|
Elif
|
KEPEZ İMAM HATİP O.O.
|
ALEV YALÇIN SAPER
|
|
DOĞAY KARATAŞ
|
Yeşil Yaprak
|
ATATÜRK ORTAOKULU
|
LEYLA CİHAN
|
|
İLAYDA ERYILMAZ
|
Atamın İzinde07
|
KUMLUCA ATATÜRK O.O.
|
VELİ AKGÜN
|
|
AYŞE HANDAN ÇELEBİ
|
Çelebi
|
BİRİKİM HAYAT KOLEJİ
|
HÜMEYRA KOÇYİĞİT
|
|
TUANA AKYOL
|
İstiklal
|
ALTINYAKA KOLEJİ O.O.
|
SEVCAN BARAN
|
|
ADA DEREN ARI
|
Beyaz Zambak
|
ATATÜRK ORTAOKULU
|
LEYLA CİHAN
|
|
SELİN SUDE KILINÇ
|
Vatan
|
MERYEM MUSTAFA EGE O.O.
|
SİNAN KOÇ
|
|
GÖKTUĞ ALP EREN
|
Bayrak Uğruna
|
ALTINYAKA KOLEJİ O.O.
|
SEVCAN BARAN
|
|
CANSU KARACA
|
Köpek
|
MERYEM MUSTAFA EGE O.O.
|
SİNAN KOÇ
|
|
EMİNE GÖKNUR KÖK
|
Göknur
|
BİRİKİM HAYAT KOLEJİ
|
HÜMEYRA KOÇYİĞİT
|
|
ÜMMÜŞEN MERDEN
|
Müzik
|
MERYEM MUSTAFA EGE O.O.
|
HAVVA KADIOĞLU
|
|
III- ŞARTNAMEYE UYGUN OLMADIĞI İÇİN DEĞERLENDİRMEYE ALINMAYAN
ANCAK SERGİLENMEYE DEĞER BULUNAN RESİMLER
|
NEVA HÜYÜK
|
|
KEPEZ İHO
|
ALEV YALÇIN SAPER
|
-
|
MELİSA TİMUÇİN
|
|
TED ANTALYA KOLEJ
|
|
6-A
|
SERGİ AÇILIŞI VE ÖDÜL TÖRENİ 20.11.2019 ÇARŞAMBA GÜNÜ SAAT 15.00’DE
KONYAALTI BELEDİYESİ FUAYE ALANINDA YAPILACAKTIR