ANTALYA BAROSU ÇOCUK HAKLARI MERKEZİ 9.GELENEKSEL RESİM YARIŞMASI SONUÇLARI
Tarih: 19.11.2018| Okunma Sayısı: 695

ANTALYA BAROSU ÇOCUK HAKLARI MERKEZİ

9. GELENEKSEL RESİM YARIŞMASI SONUÇLARI

NOT: SERGİ AÇILIŞI VE ÖDÜL TÖRENİ 20.11.2018 GÜNÜ SAAT 16.00’DA

           KONYAALTI BELEDİYESİ FUAYE ALANINDA YAPILACAKTIR

I- ÖDÜL VERİLMESİ UYGUN GÖRÜLEN RESİMLER

 

DERECEYE GİREN İLK ÜÇ RESİM

 

 

 

 

RUMUZ

İSİM - SOY İSİM

OKUL ADI

ÖĞRETMEN ADI/SOY ADI

İLÇE

1

GÖZYAŞLARI

KAAN UĞUR

ALTINYAKA KOLEJİ ORTAOKULU

SEVCAN BARAN

KONYAALTI

2

KAFASTEKİ HAYALLER

KAYRA ADA ALADAĞ

AKSU ORTAOKULU

DENİZ GÖKÇEN

AKSU

3

KIRMIZI BALON

FATMANAZ VERMEZ

KOCABELEN ORTAOKULU

SEYHAN KOSBATAR

AKSU

 

Yapılan puan değerlendirmesi sonucunda dereye giren ilk 3 resim yukarıdaki gibi sıralanmıştır.

 

 

 

MANSİYON ALAN İLK 5 RESİM

 

 

 

1

SOKAK ÇOCUKLARI

DOĞA GÜR

ABDURRAHMAN NERİMAN BİLEYDİ O.O.

SALİH GÜR

KONYAALTI

2

GÜNDÜZ

AHMET SELİM YILMAZ

ABRURRAHMAN ALAADDİN OĞLU O.O.

ESRA TEKİN DOYRAZ

ALANYA

3

NERGİS

HANİFE ŞAHİN

KOCABELEN ORTAOKULU

SEYHAN KOSBATAR

AKSU

4

BİDÜNYA ÇOCUK

İKRA DORA YILMAZ

MERYEM MUSTAFA EGE O.O.

SİNAN KOÇ

MURATPAŞA

5

GELECEK

YAĞMUR KARABULUT

MERYEM MUSTAFA EGE O.O.

SANİYE SUNBAY

MURATPAŞA

 

Yapılan değerlendirme sonucunda mansiyona değer görülen ilk 5 resim yukarıdaki gibi sıralanmıştır.

 

 

 

DESTEKLENMESİ GEREKEN ÇOCUKLAR” kategorisinde JÜRİ ÖZEL ÖDÜLÜ verilen 2 Resim

 

 

1

ASLAN PARÇASI

SİNAN DENİZ

 

YOK

 

2

CAPTAİN

HALİL CAN ÖZDEMİR

 

YOK

 

 

Yapılan değerlendirme sonunda jüri özel ödülü verilmesine değer görülen resimler yukarıdaki gibi sıralanmıştır.

 

 

II- SERGİLENMESİ UYGUN GÖRÜLEN RESİMLER

Adı Soyadı                 Rumuzu         Okulu                                                Öğretmeni                 Sınıfı

AD- SOYAD

RUMUZ

OKUL

ÖĞRETMEN

SINIFI

CEYLİN BOZKURT

cylnis

İstek Özel Antalya Y.K.OO

FATMA PEKKANLI

6- E

KADER DEMİR

ezgi

KOCABELEN ORTAOKULU

SEYHAN KOSBATAR

8- A

ZEYNEP EKİN

papatya

MERYEM MUSTAFA EGE O.O.

SİNAN KOÇ

ASLI SUDENAS

gözde

KOCABELEN ORTAOKULU

SEYHAN KOSBATAR

8- A

SENEM ERDOĞ

bal çiçek

HİLMİ CANER SARAÇOĞLU O.O.

FATMA KÖKOĞLU

6- B

HATİCE KOYUNCU

haticeyeryüzü

ÖZEL YERYÜZÜ ORTAOKULU

MİNE YAVUZ

7- A

PUSAT TUĞBERK

BU54TU

BURHAN ORTAOKULU

UĞUR AKIN

6- B

SEYHAN KOZAN

halime

MERYEM MUSTAFA EGE O.O.

SİNAN KOÇ

5- F

KARDELEN KAYALI

nur toprak

HİLMİ CANER SARAÇOĞLU O.O.

FATMA KÖKOĞLU

6- B

NİLAY EYLÜL

iris

ABDURRAHMAN NERİMAN BİLEYDİ O.O

SALİH GÜR

5- B

AYSEL KAYA

parlak günes

HİLMİ CANER SARAÇOĞLU O.O.

FATMA KÖKOĞLU

SAMİRA ÇETİN

smris

İSTEK ÖZEL Y.K.OO

FATMA PEKKANLI

6-E

TUĞBA HABİRE

özgürlük

HACI MEHMET SAYGIN O.O.

SELDA KINIK

6- A

MALİYA MAERDAN

hayal

2.MARSEL 2.DENİZHAN ÖNER O.O.

ÖZLEM OKUR

6- C

MARAM YAŞAR AHMET ABDO

yemenin çocukları

ABDURRAHMAN NERİMAN BİLEYDİ O.O

SALİH GÜR

8- B

RÜMEYSA DURDU

kardelen

HACI MEHMET SAYGIN O.O.

SELDA KINIK

8- B

MÜGE ATAŞ

gül

KOCABELEN ORTAOKULU

SEYHAN KOSBATAR

7- A

YAREN PERİ KAYA

mor menekşe

HİLMİ CANER SARAÇOĞLU O.O.

FATMA KÖKOĞLU

SÜEDA NUR

gülen göz

HİLMİ CANER SARAÇOĞLU O.O.

FATMA KÖKOĞLU

5- B

FATMA DEMİREL

olimpos

ABDURRAHMAN NERİMAN BİLEYDİ O.O

SALİH GÜR

5- B

UMUT ACAY

yıkık duvar

HİLMİ CANER SARAÇOĞLU O.O.

FATMA KÖKOĞLU

HATİCE BUYRUK

mutlu hayaller

HİLMİ CANER SARAÇOĞLU O.O.

FATMA KÖKOĞLU

GÜNAY DEMİRTEKİN

çiçek

KOCABELEN İMAM HATİP O.O.

SEYHAN KOSBATAR

BEYZA NUR KORKMAZ

papatya 2

MERYEM MUSTAFA EGE O.O.

SANİYE SUNBAY

7- C

AZRA YILMAZ

gece

ABDURRAHMAN ALAATTİNOĞLU O.O.

ESRA TEKİN BOYRAZ

NİLÜFER SULTAN BÖREKÇİ

karanfil

HAYMA ANA KIZ ANADOLU İHL

MERYEM ÖZDEMİRCİ

7- B

GURBET DEMİR

kara inci

ŞEHİT AHMET OZAN ŞARLAK O.O.

ASLI KÖSE

8- C

SEHER ÖZAYDIN

bal arısı

ŞEHİT AHMET OZAN ŞARLAK O.O.

ASLI KÖSE

8- C

BERFİN DEVECİ

haklarla özgürüz

AKSU ORTAOKULU

DENİZ GÖKÇEN

7-A

CEREN FENDAL

kimya

MERYEM MUSTAFA EGE O.O.

SİNAN KOÇ

7- F

ARİFE GÜL ÖZER

Kardelen2

HAYMA ANA KIZ ANADOLU İHL

MERYEM ÖZDEMİRCİ

5-B

NİSA YILMAZ

yıldız 1

MERYEM MUSTAFA EGE O.O.

SİNAN KOÇ

 

MERYEM UTMA

deniz öykü

KOCABELEN ORTAOKULU

SEYHAN KOSBATAR

7- A

KEVSER DEMİRAL

yıldız

KOCABELEN ORTAOKULU

SEYHAN KOSBATAR

6- A

ALEYNA NAZ KIYAK

ünzilenin hakları

AKSU ORTAOKULU

DENİZ GÖKÇEN

7- A

MURAT ATAŞ

umut

KOCABELEN ORTAOKULU

SEYHAN KOSBATAR

7- A

BERRA NİL

orkide

HAYMA ANA KIZ ANADOLU İHL

MERYEM ÖZDEMİRCİ

5- B

HACER KAÇAR

hülya

KOCABELEN ORTAOKULU

SEYHAN KOSBATAR

7- A

OĞUZ OVALI

kayı

MERYEM MUSTAFA EGE O.O.

SİNAN KOÇ

CEYLİN SU KALELİ

kelebek?

MERYEM MUSTAFA EGE O.O.

SİNAN KOÇ

7- H

MERİYEN EKER

elçin

MERYEM MUSTAFA EGE O.O.

SİNAN KOÇ

SELİME AYANLAR

oyun

MERYEM MUSTAFA EGE O.O.

SANİYE SUNBAY

7- C

 

 

 

 

 


ETKİNLİK TAKVİMİ

Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<Ocak 2019><<
Ocak 2019
 PSÇPCCP
5331123456
278910111213
314151617181920
421222324252627
528293031123
645678910

19.01.2019
AV. POLAT BALKAN
BARO BAŞKANI

BARO LEVHASI


© Web sitesi hizmeti Türkiye Barolar Birliği tarafından verilmektedir.